Konzultace

Potřebujete s někým důkladně projít a prodiskutovat svoji prezentaci? Máte více otázek či problémů, které se týkají češtiny nebo toho, jak uspořádat text, aby byl pro lidi srozumitelný a zajímavý? Na vaše přání se vám mohu věnovat individuálně a nabídnout vám odbornou konzultaci.

Potřebujete pomoc, protože se v životě cítíte špatně a špatně se vám přijímají vaše pocity smutku, úzkosti, zmaru a nesmyslnosti všeho? Nabízím vám pomoc na cestě, jak se v životě cítit lépe. Chcete-li pro sebe něco udělat, objednejte si u mě konzultaci osobního a spirituálního rozvoje a péče o duševní zdraví

Také se můžete přihlásit na individuální workshop Výcvik rituálu přijetí a na individuální workshop Vnitřní dítě, který na něj navazuje. Individuální workshopy je možné absolvovat formou konzultací po Skypu nebo kombinovat Skype a osobní setkání. 

Forma konzultace

  • Internetové telefonování po Skypu. Uživatelské jméno pro konzultace je hanaborovska. Tento kontakt je určen pouze pro předem domluvené hovory. Děkuji za pochopení:-)

Podmínky konzultace

Máte-li zájem o individuální konzultaci, předplaťte si ji, ideálně on-line platbou, a to s dostatečným předstihem. Cena konzultace je 1 200 Kč za 1 hod. Ve zprávě pro příjemce uvedte prosím své jméno a telefonní číslo pro snadnější identifikaci. Na základě předplatného s vámi domluvím termín. Pokud chcete probírat konkrétní téma nebo okruh otázek, je vhodné se na něm domluvit předem, abych mohla připravit případné podklady. Budete mít pak jistotu, že moje odpovědi a doporučení budou té nejvyšší kvality:-)