Konzultace

Potřebujete pomoc, protože se v životě cítíte špatně a špatně se vám přijímají vaše pocity smutku, úzkosti, zmaru a nesmyslnosti všeho? Chcete-li pro sebe něco udělat a žít naplněný život i s nepříjemnými pocity, které do k životu patří, objednejte si u mě konzultaci osobního a spirituálního rozvoje a péče o duševní zdraví

Také se můžete přihlásit na individuální workshop Výcvik rituálu přijetí a na individuální workshop Vnitřní dítě, který na něj navazuje. Individuální workshopy je možné absolvovat formou konzultací po Skypu nebo kombinovat Skype a osobní setkání. 

Zaujal vás rituál přijetí, chcete ho zařadit do svého života jako pravidelnou praxi a nechcete přitom investovat do dlouhodobého Výcviku rituálu přijetí? Pak mám pro vás nabídku jednorázové konzultace zaměřené na rituál přijetí.

Forma konzultace

Internetové telefonování po Skypu. Moje uživatelské jméno na Skypu je hanaborovska. Tento kontakt je určen pouze pro předem domluvené hovory. Děkuji za pochopení:-)


Podmínky konzultace

Máte-li zájem o individuální konzultaci, předplaťte si ji, ideálně on-line platbou, a to s dostatečným předstihem. Cena konzultace je 1 200 Kč za 1 hod. Ve zprávě pro příjemce uveďte prosím své jméno a e-mailovou adresu pro snadnější identifikaci. Na základě předplatného s vámi domluvím termín. Pokud chcete probírat konkrétní téma nebo okruh otázek, je vhodné se na něm domluvit předem, abych mohla připravit případné podklady. Budete mít pak jistotu, že moje odpovědi a doporučení budou té nejvyšší kvality:-)