Kdo jsem a co nabízím

Jaká je moje kvalifikace, blog, YouTube, sociální sítě...

Mgr. Hana Borovská, Ph.D.


Kromě toho jako redaktorka také často hledám chyby a vybrušuji formulace v textech jiných lidí. Spolupracuji s několika nakladatelstvími, pro něž redakčně připravuji odborné knihy z oblasti humanitních věd, popularizační knihy o osobním rozvoji i beletrii. Společně s Ing. Janem Zahradníkem Havelkou jsem napsala knihu Cesta z deprese (2015).

Váš osobní a spirituální růst mohu podpořit v individuálním, terapeuticky zaměřeném workshopu Výcvik rituálu přijetí. Na něj navazuje individuální workshop Vnitřní dítě.

Nabízím také konzultace, v nichž spolu můžeme probrat vše, co souvisí s osobním a spirituálním rozvojem, péčí o vnitřní dítě, rituálem přijetí.


Kontakt:

Mgr. Hana Borovská, Ph.D.

IČ: 01863452

tel. 739 86 13 97
hana.borovska@gmail.com                                   

www.skolitelka.eu                                                  

www.ceske-korektury.cz


Jsem celoživotní hledačka pravdy a chyb (www.ceske-korektury.cz). Pravdu jsem hledala dlouhé roky zejména v literatuře a filosofii, v letech 2001–2015 jsem působila jako odborná asistentka na Katedře českého jazyka a literatury Pedagogické fakulty Masarykovy univerzity v Brně. Mimo jiné jsem tam učila rétoriku. 

Během práce na fakultě se však postupně prohlubovalo moje zklamání z toho, že v akademickém prostředí se nedá najít ani pravda, ani návod na to, jak žít. Odpověď na tuto otázku stále hledám a o své objevy a přešlapy na cestě za (sebe)poznáním a spiritualitou se ráda dělím na svém blogu a YouTube kanálu. 


Moje kvalifikace a praxe

Můj blog

Chcete-li o mně vědět ještě více, koukněte na můj blog na idnes.cz, zaměřený na osobní a spirituální rozvoj, a to kriticky, místy až sarkasticky. Jsou to většinou recenze, ale taky se dělím o výsledky svého experimentování se zdravým životním stylem.


Můj kanál na YouTube

Jsem vášnivá hledačka pravdy a chyb a mám neodolatelné nutkání zveřejňovat své představy a nápady, jak by se mělo žít. A hlavně to, jak se mi je daří naplňovat. I nenaplňovat. Sledujte! Moje nejnovější video: