Kdo jsem a co nabízím

Jaká je moje kvalifikace, blog, YouTube, sociální sítě...


Kromě toho jako redaktorka také často hledám chyby a vybrušuji formulace v textech jiných lidí. Spolupracuji s několika nakladatelstvími, pro něž redakčně připravuji odborné knihy z oblasti humanitních věd, popularizační knihy o osobním rozvoji i beletrii. Společně s Ing. Janem Zahradníkem Havelkou jsem napsala knihu Cesta z deprese (2015).

Čerstvou novinkou, na kterou vás srdečně zvu, je individuální, terapeuticky zaměřený workshop Výcvik rituálu přijetí. Na něj navazuje individuální workshop Vnitřní dítě.

Nabízím také odborné jazykové konzultace nebo konzultace, v níž spolu můžeme probrat vše, co souvisí s osobním a spitituálním rozvojem, péčí o vnitřní dítě, rituálem přijetí.


Kontakt:

Mgr. Hana Borovská, Ph.D.

IČ: 01863452

tel. 739 86 13 97
hana.borovska@gmail.com                                   

www.skolitelka.eu                                                  

www.ceske-korektury.cz


Jsem celoživotní hledačka pravdy a chyb (www.ceske-korektury.cz). Pravdu jsem hledala dlouhé roky zejména v literatuře a filosofii, v letech 2001–2015 jsem působila jako odborná asistentka na Katedře českého jazyka a literatury Pedagogické fakulty Masarykovy univerzity v Brně. Mimo jiné jsem tam učila rétoriku. 

Během práce na fakultě se však postupně prohlubovalo moje zklamání z toho, že v akademickém prostředí se nedá najít ani pravda, ani návod na to, jak žít. Odpověď na tuto otázku stále hledám a o své objevy a přešlapy na cestě za (sebe)poznáním a spiritualitou se ráda dělím na svém blogu a YouTube kanálu. 


Moje kvalifikace a praxe

Můj blog

Chcete-li o mně vědět ještě více, koukněte na můj blog na idnes.cz zaměřený na osobní a spirituální rozvoj, a to kriticky, místy až sarkasticky. Jsou to většinou recenze, ale taky se dělím o výsledky svého experimentování se zdravým životním stylem.


Můj kanál na YouTube

Jsem vášnivá hledačka pravdy a chyb a mám neodolatelné nutkání zveřejňovat své představy a nápady, jak by se mělo žít. A hlavně to, jak se mi je daří naplňovat. I nenaplňovat. Sledujte! Moje nejnovější video:

Můj profil na Facebooku

Facebook používám pro sdílení své tvorby a propagaci své práce. Na zprávy neodpovídám pravidelně, přes Facebook moc nekomunikuju. Chcete-li mě kontaktovat, použijte mail nebo kontaktní formulář, budete mít jistotu, že zareaguji rychle. O svém vztahu k Facebooku mluvím tady a doufám ve vaše pochopení: