Kdo jsem a co nabízím
Jaká je moje kvalifikace, blog, YouTube, sociální sítě...

Kontakt:

Mgr. Hana Borovská, Ph.D.

tel. 739 86 13 97
hana.borovska@gmail.com                                    www.skolitelka.eu                                      www.ceske-korektury.cz
IČ: 01863452

Jsem celoživotní hledačka pravdy a chyb (www.ceske-korektury.cz). Pravdu jsem hledala dlouhé roky zejména v literatuře a filosofii, v letech 2001-2015 jsem působila jako odborná asistentka na Katedře českého jazyka a literatury Pedagogické fakulty Masarykovy univerzity v Brně. Mimo jiné jsem tam učila rétoriku. 

Během práce na fakultě se však postupně prohlubovalo moje zklamání z toho, že v akademickém prostředí se nedá najít ani pravda, ani návod na to, jak žít. Odpověď na tuto otázku stále hledám a o své objevy a přešlapy na cestě za (sebe)poznáním a spiritualitou se ráda dělím na svém blogu a YouTube kanálu

Kromě toho jako redaktorka a copywriterka také často hledám chyby a vybrušuji formulace v textech jiných lidí. Spolupracuji s několika nakladatelstvími, pro něž redakčně připravuji odborné knihy z oblasti humanitních věd, popularizační knihy o osobním rozvoji i beletrii. Společně s Ing. Janem Zahradníkem Havelkou jsem napsala knihu Cesta z deprese (2015). 

Pořádám pravidelný kurz Rétorika nejen pro introverty. Čerstvou novinkou, na kterou vás srdečně zvu, je individuální, terapeuticky zaměřený workshop Vnitřní dítě.

Moje kvalifikace a praxe

Můj blog

Chcete-li o mně vědět ještě více, koukněte na můj blog na idnes.cz zaměřený na osobní a spirituální rozvoj, a to kriticky, místy až sarkasticky. Jsou to většinou recenze, ale taky se dělím o výsledky svého experimentování se zdravým životním stylem.


Můj kanál na YouTube

Vášnivá hledačka pravdy a chyb a vlídná školitelka se dělí o své představy a nápady, jak by se mělo žít. A hlavně o to, jak se jí do daří naplňovat. I nenaplňovat. Sledujte! Moje nejnovější video:

Můj profil na Facebooku

Facebook používám pro sdílení své tvorby a propagaci své práce. Na zprávy neodpovídám pravidelně, přes Facebook moc nekomunikuju. Chcete-li mě kontaktovat, použijte mail nebo kontaktní formulář, budete mít jistotu, že zareaguji rychle. O svém vztahu k Facebooku mluvím tady a doufám ve vaše pochopení: