Seminář Cesta z deprese v Brně

Seminář vychází ze seriálu promluv terapeuta Jana Zahradníka Havelky nazvaných Cesta z deprese a zveřejňovaných na youtube. Lektorka je spoluautorkou stejnojmenné knihy, která vyšla v prosinci 2015. Zveřejněná doporučení praktikuje dlouhodobě a s částečným ziskem:-). Seminář je příležitost seznámit s originálním konceptem péče o duševní zdraví, vystavěném na spirituálních základech, který se v mnohém odchyluje od převládajících tradičních i alternativních postupů.  

Nabídne vám nástroje, pomocí kterých můžete své emoce a myšlenky povznést na vyšší úroveň vlastními silami. Už jen to může přinést léčivou úlevu. První část (semináře 1 a 2) je zaměřena na na techniky, které vám pomohou se sklizní – přijetím toho, co jste zaseli svými činy v minulosti, a druhá (semináře 3 a 4) na podporu co nejlepší setby – utváření vaší budoucnosti a nejlepší možné varianty vašeho budoucího já.

Určeno zejména těm, kteří už vědí, že největším problémem jsou si oni sami.

Na seminářích máte také možnost koupit si naši knihu Cesta z deprese. V Brně a na jižní Moravě je to zatím jediná možnost, jak ji získat bez placení poštovného. Kniha stojí 500 Kč.

 

Program semináře

Cesta z deprese 1 – Přijetí 

1. Přijetí jako základ duševního zdraví a nejlepší cesta z deprese

2. Rituál přijetí – výklad, nácvik a měření jeho účinnosti

 

Cesta z deprese 2 – Vděčnost

1. Přijímání s láskou a vděčností podle Kouzla Rhondy Byrne

2. Co dělat, když něco nejde přijmout?

3. Meditace – prohlubování prožitku vděčnosti

 

Cesta z deprese 3 – Touha a životní mise

1. Moje hodnoty

2. Jak naslouchat svému Vyššímu já (podle Ruedigera Schacha)?

3. Technika sklenice vody podle Modré alfy

4. Jak objevit své životní poslání během 20 minut?

5. Co dělat, když nemohu objevit své životní poslání?

 

Cesta z deprese 4 – Setba nového života

1. Klasická imaginace podle Shakti Gawain

2. Rituál dosažení – nácvik

3.  Práce se stínem podle Teal Swan

4. Meditace – navázání kontaktu s naší tvořivou částí

 

 

délka seminářů: 2,5 h 

s sebou: tužku, blok nebo papíry a podložku na psaní, pohodlné oblečení

místo konání seminářů: semináře probíhají u mě doma, na Vychodilově ulici 14 v Brně-Žabovřeskách, účastníci dostanou včas potřebné instrukce e-mailem

 

Organizace a cena

Jednotlivé díly semináře na sebe navazují zpravidla s týdenními odstupy. Doporučuji absolvovat je všechny v pořadí od 1. do 4. dílu a předplatit si je všechny najednou, tj. předplatit si kompletní seminář. Je také možné přihlásit se pouze na jednotlivé díly. V tom případě je však cena jednoho dílu o 200 Kč vyšší. 
 
  • předplatné za kompletní seminář - 1., 2., 3. a 4. díl: 3 200 Kč
  • cena jednoho dílu v předplatném za kompletní seminář: 800 Kč
  • samostatné předplatné jednoho vybraného dílu semináře: 1 000 Kč

platba za seminář: platba předem na účet 670100-2210726829/6210. Pro identifikaci platby uveďte prosím do zprávy pro příjemce svoje jméno a kurz/seminář. 

 

Storno podmínky

Zaplacením kurzovného se závazně přihlašujete na seminář. Pokud se semináře nemůžete zúčastnit a dáte mi to vědět alespoň 5 dní předem, bude vám kurzovné vráceno v plné výši. Pokud se odhlásíte později, nejpozději však 24 h do začátku semináře, bude vám vráceno 50 % kurzovného. Pokus se odhlásíte ještě později nebo pokud se vůbec neodhlásíte a na seminář nepřijdete, kurzovné vám nevracím.

V případě požadavku na vrácení předplatného před dohodnutým ukončením všech čtyř dílů semináře se vracená částka krátí o storno poplatek 50 %.

 


Termíny semináře Cesta z deprese v Brně

 

Všechny semináře se konají na Vychodilově 14, Brno. Účastníci dostanou před jejich konáním všechny potřebné instrukce mailem.

přihlášky – viz formulář níže na stránce

Pokud máte o seminář zájem a přednostně vám vyhovují některé termíny (víkend, všední den, dopoledne, dopoledne...), můžete mě kontaktovat a já termíny přizpůsobím vašim možnostem. Je také možné upravit hodinu konání seminářů, aby vám vyhovovala.

 

Cesta z deprese 1 – Přijetí 

St 21. 2. 2018        16–18:30 h

 

Cesta z deprese 2 – Vděčnost

St 28. 2. 2018        16–18:30 h

 

Cesta z deprese 3 – Touha a životní mise

St 7. 3. 2018          16–18:30 h

 

Cesta z deprese 4 – Setba nového života

St 14. 3. 2018           16–18:30 h

 


Přihláška na seminář Cesta z deprese

Vyplňte prosím níže uvedené údaje:

Kontakt

Mgr. Hana Borovská, Ph.D.

Vychodilova 14
Brno-Žabovřesky
616 00


tel. 739 86 13 97

IČ: 01863452Cesta z deprese vede

přes přijetí absolutně všeho.


Příjetím toho, co už v životě máme, si vytvoříme podmínky pro zasetí něčeho nového, lepšího.


Reference

Po porodu své první dcerky jsem se dostala do šíleného stavu deprese, čtyři měsíce jsem tento stav zkoušela zvládnout sama, ale jelikož jsem si nevěřila a asi neměla dostatek sil, nechala jsem si napsat antidepresiva. Trochu jsem se zklidnila a začala jsem přemýšlet, proč se to stalo, věděla jsem, že to není jenom o hormonech, ale o mém celkovém nastavení myšlení a života vůbec... Na internetu jsem objevila videa pana Havelky a byla jsem moc ráda, že paní doktorka Borovská pořádá v tomto duchu seminář v Brně. Nahlásila jsem se na něj a hned po prvním "sezení" jsem věděla, že přesně tohle jsem potřebovala! Naučila jsem se rituál přijetí a začala na sobě konečně pracovat. Paní doktorka je moc milá a vstřícná paní, dostala jsem od ní hodně dobrých tipů, které mi pomohly jít na mé cestě poznáním dál. Pokaždé jsem od ní jela plná naděje, že to zvládnu, že jedině JÁ si můžu pomoct, a že mám kolem sebe lidi, které zrovna potřebuju. Před 4 měsíci jsem antidepresiva vysadila a vděčím za to i paní doktorce Borovské a panu Havelkovi, protože to podstatné, jak z kruhu deprese ven, jsem se dozvěděla od nich... Pokud vám v duši něco schází a není vám psychicky dobře, semináře můžu opravdu doporučit!
2. 1. 2018
Alena Straková
alenabajerova@centrum.cz
 
Semináře Cesta z deprese mi poskytly jiný úhel pohledu na životní komplikace, které se tímto přesunuly do kategorie „méně vážný problém“. Ověřila jsem si, že věci mají takový význam, jaký jim dáme, a semináře mi nabídly příležitost dalšího hledání životních možností novým směrem. Semináře byly s pěkně nachystanými materiály. Mohu jen doporučit.
24. 4. 2017
Marta Kinclová
Kinclova.Marta@seznam.cz
 
Seminář Cesta z deprese doporučuji všem, kteří chtějí najít skutečnou metodu, jak na sobě pracovat, přijímat události, které k nám přicházejí, které nemůžeme ovlivnit, jen pracovat na tom, aby nás hluboce nezasahovaly. V tom vidím největší přínos semináře.
Všechny části, kterých jsem se zůčastnila, byly skvěle od lektorky připraveny. Velmi jsem oceňovala praktickou část a procvičování daných rituálů.
Moc děkuji, Hanko, že pomáháte lidem se přiblížit k nalezení sama sebe a k větší víře ve svou podstatu.
10. 12. 2016
Lenka Stoklásková
lenkastokl71@seznam.cz
 
 
Děkuji za uspořádání semináře, který mně výrazně pomohl v hledání sebe sama. V době, kdy se nacházím v krizové fázi.Líbilo se mi uspořádání každého jednotlivého semináře, tj. seznámení s průběhem v úvodu, střídání teoretických částí s praktickými cvičeními. A na závěr zasloužená meditace. :-) Všechny 4 díly tvořily celek. Oceňuji komorní vedení semináře. A co je nejdůležitější, vzala jsem si za své zatím jen některá cvičení, která se stávají součástí mého života.
30. 11. 2016
Michaela Adamová
michaela.misa@seznam.cz
 
Seminář Cesta z deprese mě obohatil hlavně v tom, že jsem díky němu konečně našla metodu, jak přijímat věci, které se staly v minulosti, nebo ty, se kterými nejde nic dělat, protože nezávisejí na mě. Důležité pro mě je také přijetí sebe sama. Do té doby jsem všude četla jen: musíte to (se) přijmout a tím se osvobodíte. Ono se to lehko řekne, jenže jsem nevěděla, jak to "přijmout" skutečně účinně udělat... Rituál přijetí mi přinesl velkou úlevu a pocit osvobození, mučivé myšlenky ohledně těchto věcí pomalu odcházejí a v mysli se rozhošťuje klid a mír. S přijetím je i mnohem snazší oceňovat to, co máme a být za to vděčný. Zřejmě je pro mě tato část semináře klíčová i z hlediska nastávajícího období adventu, který pro mě znamená ukončování starých věcí, očistu a zvnitřnění. Cyklus seminářů byl pečlivě připravený a propracovaný tak, aby všem účastníkům přinesl co nejvíce. Přínosem pro mě bylo i to, že školitelka všemi metodami, které nám předala, sama prošla a mohla tak předávat i vlastní zkušenosti. Seminář ze srdce doporučuji všem, kteří se rozhodli žít šťastný, naplněný a svobodný život.
30. 11. 2016
Mgr. Petra Marková
adhelaine@seznam.cz
lenkastokl71@seznam.cz