Semináře Cesta z deprese v Brně

Seminář vychází ze seriálu promluv terapeuta Jana Zahradníka Havelky nazvaných Cesta z deprese a zveřejňovaných na youtube. Lektorka je spoluautorkou stejnojmenné knihy, která vyšla v prosinci 2015. Zveřejněná doporučení praktikuje dlouhodobě a s částečným ziskem:-). Seminář je příležitost seznámit s originálním konceptem péče o duševní zdraví, vystavěném na spirituálních základech, který se v mnohém odchyluje od převládajících tradičních i alternativních postupů.  

Nabídne vám nástroje, pomocí kterých můžete své emoce a myšlenky povznést na vyšší úroveň vlastními silami. Už jen to může přinést léčivou úlevu. První část (semináře 1 a 2) je zaměřena na na techniky, které vám pomohou se sklizní – přijetím toho, co jste zaseli svými činy v minulosti, a druhá (semináře 3 a 4) na podporu co nejlepší setby – utváření vaší budoucnosti a nejlepší možné varianty vašeho budoucího já.

Určeno zejména těm, kteří už vědí, že největším problémem jsou si oni sami.

Semináře na sebe volně navazují, je ale možné absolvovat je v libovolném pořadí nebo si vybrat jen jeden z nich.

Na seminářích máte také možnost koupit si naši knihu Cesta z deprese. V Brně a na jižní Moravě je to zatím jediná možnost, jak ji získat bez placení poštovného. Kniha stojí 500 Kč.

 

Cesta z deprese 1 – Přijetí 

1. Přijetí jako základ duševního zdraví a nejlepší cesta z deprese

2. Rituál přijetí – výklad, nácvik a měření jeho účinnosti

 

Cesta z deprese 2 – Vděčnost

1. Přijímání s láskou a vděčností podle Kouzla Rhondy Byrne

2. Co dělat, když něco nejde přijmout?

3. Meditace – prohlubování prožitku vděčnosti

 

Cesta z deprese 3 – Touha a životní mise

1. Moje hodnoty

2. Jak naslouchat svému Vyššímu já (podle Ruedigera Schacha)?

3. Technika sklenice vody podle Modré alfy

4. Jak objevit své životní poslání během 20 minut?

5. Co dělat, když nemohu objevit své životní poslání?

 

 

Cesta z deprese 4 – Setba nového života

1. Klasická imaginace podle Shakti Gawain

2. Rituál dosažení – nácvik

3.  Práce se stínem podle Teal Swan

4. Meditace – navázání kontaktu s naší tvořivou částí

 

 

délka seminářů: 2 hod. 

s sebou: tužku, blok nebo papíry a podložku na psaní, pohodlné oblečení

místo konání seminářů: semináře probíhají u mě doma, na Vychodilově ulici 14 v Brně-Žabovřeskách, účastníci dostanou včas potřebné instrukce e-mailem

cena za 1 seminář: 500 Kč

platba za seminář: platba předem na účet 670100-2210726829/6210. Pro identifikaci platby uveďte prosím do zprávy pro příjemce svoje jméno a kurz/seminář. 

 

Storno podmínky

Zaplacením ceny kurzu se na něj závazně přihlašujete. Pokud se kurzu nemůžete zúčastnit a dáte mi to vědět alespoň 5 dní předem, bude vám kurzovné vráceno v plné výši. Pokud se z kurzu odhlásíte 3-4 dny předem, bude vám vráceno 50 % kurzovného. Pokus se z kurzu odhlásíte 2 dny, 1 den předem nebo v den jeho konání nebo pokud se vůbec neodhlásíte a na kurz nepřijdete, kurzovné vám nevracím.

 


Termíny semináře Cesta z deprese v Brně

 

Všechny semináře se konají na Vychodilově 14, Brno.

přihlášky – viz formulář níže na stránce

Pokud máte o seminář zájem a přednostně vám vyhovují některé termíny (víkend, všední den, dopoledne, dopoledne...), můžete mě kontaktovat a já termíny přizpůsobím vašim možnostem.

 

Cesta z deprese 1 – Přijetí 

St 1. 11. 2017        16–18 h

 

Cesta z deprese 2 – Vděčnost

St 8. 11. 2017        16–18 h

 

Cesta z deprese 3 – Touha a životní mise

St 22. 11. 2017        15:45–17:45 h

 

Cesta z deprese 4 – Setba nového života

St 29. 11. 2017        15:45–17:45 h

 
 

 

 


Přihláška na seminář Cesta z deprese

Vyplňte prosím níže uvedené údaje:
Reference

Semináře Cesta z deprese mi poskytly jiný úhel pohledu na životní komplikace, které se tímto přesunuly do kategorie „méně vážný problém“. Ověřila jsem si, že věci mají takový význam, jaký jim dáme, a semináře mi nabídly příležitost dalšího hledání životních možností novým směrem. Semináře byly s pěkně nachystanými materiály. Mohu jen doporučit.
24. 4. 2017
Marta Kinclová
Kinclova.Marta@seznam.cz

Kontakt

Mgr. Hana Borovská, Ph.D.

Vychodilova 14
Brno-Žabovřesky
616 00


tel. 739 86 13 97

IČ: 01863452Cesta z deprese vede

přes přijetí absolutně všeho.


Příjetím toho, co už v životě máme, si vytvoříme podmínky pro zasetí něčeho nového, lepšího.


Reference

Seminář Cesta z deprese doporučuji všem, kteří chtějí najít skutečnou metodu, jak na sobě pracovat, přijímat události, které k nám přicházejí, které nemůžeme ovlivnit, jen pracovat na tom, aby nás hluboce nezasahovaly. V tom vidím největší přínos semináře.
Všechny části, kterých jsem se zůčastnila, byly skvěle od lektorky připraveny. Velmi jsem oceňovala praktickou část a procvičování daných rituálů.
Moc děkuji, Hanko, že pomáháte lidem se přiblížit k nalezení sama sebe a k větší víře ve svou podstatu.
10. 12. 2016
Lenka Stoklásková
lenkastokl71@seznam.cz
 
 
Děkuji za uspořádání semináře, který mně výrazně pomohl v hledání sebe sama. V době, kdy se nacházím v krizové fázi.Líbilo se mi uspořádání každého jednotlivého semináře, tj. seznámení s průběhem v úvodu, střídání teoretických částí s praktickými cvičeními. A na závěr zasloužená meditace. :-) Všechny 4 díly tvořily celek. Oceňuji komorní vedení semináře. A co je nejdůležitější, vzala jsem si za své zatím jen některá cvičení, která se stávají součástí mého života.
30. 11. 2016
Michaela Adamová
michaela.misa@seznam.cz
 
Seminář Cesta z deprese mě obohatil hlavně v tom, že jsem díky němu konečně našla metodu, jak přijímat věci, které se staly v minulosti, nebo ty, se kterými nejde nic dělat, protože nezávisejí na mě. Důležité pro mě je také přijetí sebe sama. Do té doby jsem všude četla jen: musíte to (se) přijmout a tím se osvobodíte. Ono se to lehko řekne, jenže jsem nevěděla, jak to "přijmout" skutečně účinně udělat... Rituál přijetí mi přinesl velkou úlevu a pocit osvobození, mučivé myšlenky ohledně těchto věcí pomalu odcházejí a v mysli se rozhošťuje klid a mír. S přijetím je i mnohem snazší oceňovat to, co máme a být za to vděčný. Zřejmě je pro mě tato část semináře klíčová i z hlediska nastávajícího období adventu, který pro mě znamená ukončování starých věcí, očistu a zvnitřnění. Cyklus seminářů byl pečlivě připravený a propracovaný tak, aby všem účastníkům přinesl co nejvíce. Přínosem pro mě bylo i to, že školitelka všemi metodami, které nám předala, sama prošla a mohla tak předávat i vlastní zkušenosti. Seminář ze srdce doporučuji všem, kteří se rozhodli žít šťastný, naplněný a svobodný život.
30. 11. 2016
Mgr. Petra Marková
adhelaine@seznam.cz
lenkastokl71@seznam.cz