Konzultace

Potřebujete s někým důkladně projít a prodiskutovat svoji prezentaci? Nejste si jistí, jak na posluchače působíte? Zajímá vás odborná zpětná vazba, týkající se vaší neverbální komunikace, hlasové techniky, jazykových a stylistických dovedností a schopnosti uspořádat informace tak, aby byly pro lidi zajímavé a srozumitelné? Máte více otázek či problémů, které se týkají češtiny? Na vaše přání se vám mohu věnovat individuálně a nabídnout vám odbornou jazykovou konzultaci.

Možná nejste spokojeni se svým životem a směrem, kterým se ubírá. Cítíte se v něm špatně, špatně se vám život přijímá a špatně se vám přijímají vaše pocity smutku, úzkosti, zmaru a nesmyslnosti toho všeho. I s tím vám mohu pomoci a nabídnout vám postupy, jak se v životě cítit lépe. Chcete-li pro sebe něco udělat, objednejte si u mě konzultaci osobního a spirituálního rozvoje a péče o duševní zdraví. A nebo přijďte na seminář Cesta z deprese.

 

Formy konzultace

  • Internetové telefonování po Skypu. Uživatelské jméno pro konzultace je hanaborovska. Tento kontakt je určen pouze pro předem domluvené hovory. Děkuji za pochopení:-)
  • Osobní konzultace. Tuto možnost můžete využít, jste-li z Brna nebo v Brně právě pobýváte. Místo a čas setkání domluvíme individuálně.

Podmínky konzultace

Máte-li zájem o individuální konzultaci, je třeba si ji předplatit, ideálně on-line platbou, a to s dostatečným předstihem. Cena konzultace je 800 Kč za 1 hod. Ve zprávě pro příjemce uvedte prosím své jméno a telefonní číslo pro snadnější identifikaci. Na základě předplatného pro vás rezervuji termín skypování nebo osobního setkání. Pokud chcete probírat konkrétní téma nebo okruh otázek, je vhodné se na něm domluvit předem, abych mohla připravit případné podklady. Budete mít pak jistotu, že moje odpovědi a doporučení budou té nejvyšší kvality:-)

 


Kontakt

Mgr. Hana Borovská, Ph.D.

Vychodilova 14
Brno-Žabovřesky
616 00


tel. 739 86 13 97

IČ: 01863452