14.07.2013 00:00

Práce se stínem podle Teal Scott aneb Nesnáším chlapy

Teal Scott je sexy krasavice, vypadá jako modelka a pronáší hluboká moudra, za která by se nemusel stydět ani starý, ošklivý, vousatý guru. Proto ji také mnozí lepší (rozuměj duchovní) lidé nemají rádi a podezřívají ji, že je automat nebo vtělený zlý mimozemšťan.  

Pro mě je to ale nová hvězda na poli spirituálna.  Její inteligentní, strukturovaná sdělení dávají smysl. A to nejen abstraktní. Velmi často předává konkrétní doporučení, jak žít nebo jak se cítit líp. A jsou to doporučení vhodná i pro obyčejné smrtelníky, jak jsem si sama na sobě ověřila:-)

Před pár dny jsem tu četla pěkný blog Evy Hrindové, jak muži neumějí lovit a jak nám nejde randění a vůbec komunikace, a hned se mi oživily staré rány. Vzpomněla jsem si totiž na několik poměrně nedávných schůzek, co se mi taky nevyvedly. Doteď jsem vlastně zklamaná, naštvaná a uražená. Tak jsem si řekla, že se s tím vypořádám nějak konstruktivně a důstojně. Použila jsem k tomu video Teal Scott nazvané Práce se stínem a vybrala si z něj druhé cvičení - Hledání potlačovaného JÁ. 

Pokračování najdete zde.

—————

Zpět


Kontakt

Mgr. Hana Borovská, Ph.D.

Vychodilova 14
Brno-Žabovřesky
616 00


tel. 739 86 13 97

IČ: 01863452