08.08.2013 23:27

Otevírání třetího oka podle Teal Scott

Sledovat tuhle krásku a občas vyzkoušet její praktické rady, mě stále ještě baví. V posledních dnech si zkouším otevřít třetí oko. Přiznávám, že nevím,  k čemu mi to v životě bude. Přesto se držím tohoto videjka a instrukcí v něm:

(...)

Po dýchání, uvolňování a všech těch rozvibrovávacích zvucích mě skutečně lehce brní ruce a nohy a bolí hlava. Brnění znám z jógy a pěti Tibeťanů, ze zpívání manter, bolení hlavy znám taky odjinud:-) Asi není dobré cvičit to při opalování na plném slunci… Ale podařilo se mi rozbolet hlavu i pod větrákem ve stínu. Super! První úspěch;-)

Podle diagnózy Teal z konce videa jsem hlavně vizuální typ a částečně taky duchovní.  Při různých meditacích a podobných aktivitách mi vyvstávají obrazy a podobenství, které pak interpretuji, a do toho nebo nezávisle mě napadají myšlenky, někdy se vynořují věty. Mezi moje nejoblíbenější patří meditace Sanayi Roman ve zprostředkování Květy Kolouchové (více info zde http://www.pracenasobe.cz/stat-se-sluzebnikem-svetla/). Tohle sjíždím dost často, takže mám utvořené měřítko a při jeho vědomí zvědavě očekávám vjemy z otevírání třetího oka…

Pokračování najdete zde.

—————

Zpět


Kontakt

Mgr. Hana Borovská, Ph.D.

Vychodilova 14
Brno-Žabovřesky
616 00


tel. 739 86 13 97

IČ: 01863452