Kurzy rétoriky a prezentačních dovedností v Brně

Rétorika nejen pro introverty

Čeká vás prezentace nebo veřejné vystoupení a máte obavy, že se nebudete cítit ve své kůži? Bojíte se, že to dopadne špatně? Nebojte se víc, než je nezbytně nutné. A víte, že jako introvert můžete být lepší než extrovert, který takové věci moc neřeší? Stačí zvolit vhodný přístup sám k sobě a vědomě se připravovat trochu jinak než extroverti. Něco vám k tomu z vlastní zkušenosti mohu říci. Pomohu vám cítit se při veřejném mluvení lépe. A hlavně vám ukážu, jak si můžete pomoci sami.

 

Program kurzu

 

1. Síla a jedinečnost introvertů. Co mohou druhým nabídnout?

2. Jak prezentovat a nezničit se? Dobrá příprava zahrnuje i péči o sebe.

3. Neverbální komunikace. Přecvičovat, či nepřecvičovat introvertní projevy?

4. Hlasová technika. Dechová, hlasová a artikulační cvičení.

5. Trocha češtiny a stylistiky nikoho nezabije.

6. Kompozice veřejného vystoupení. Jaké máme možnosti? Upoutat dramatickým chaosem, nebo pomoci najít smysl a řád? Důležitost zarámování.

7. Základní typy prezentací v Powerpointu, jejich výhody a nevýhody.

8. Krátké samostatné prezentace účastníků kurzu. Jejich strukturované hodnocení a individuální doporučení.

 

Termíny a místa konání kurzu

     

9. 10. 2017, 14-18 hod., Impact HUB Brno, Cyrilská 7           přihlásit se

           

Místo a termín kurzu mohu také přizpůsobit vašim potřebám, kontaktujte mě, určitě se domluvíme:-) Pokud máte zájem zúčastnit se kurzu Rétorika nejen pro introverty v Praze, vyplňte prosím formulář ve spodní části této stránky. Děkuji:-)

 

Cena kurzu

800 Kč - při bezhotovostní platbě předem - viz online platba

Kurzy, které jsou pořádané prostřednictvím www.naucmese.cz (což je tento případ:-), zaplaťte prosím v jejich systému. Stránky vás na platbu samy navedou.

 


Reference

Dobrý večer, chcem sa Vám poďakovať za kurz, ktorý som absolvovala minulý piatok v Brne. Pre mňa bol kurz hodne podnetný, veľa mi dalo Vaše hodnotenie po pokuse o prejav a aj spätná väzba od ostatných účastníkov kurzu bola pre mňa dosť poučná. Bolo zaujímavé pozorovať, že sme mali sami na seba v roli prednášajúceho kritickejší pohľad, ako mali na nás ľudia, ktorým bol prejav venovaný. Ja som bola s kurzom úplne spokojná, ešte som niečo také neabsolvovala. Ďakujem Vám, ostávam so srdečným pozdravom a teším sa na Vaše nové videá a aktivity.  
 
18. 1. 2017
Adriana z Bratislavy
adrisa1@azet.sk
 
 
Kurz předčil má očekávání. Komorní, přátelská atmosféra a důraz na praxi. Maximálně využité 4 hodiny. Lektorka je ryzí profesionál. Líbil se mi empatický přístup. Nevyděsí žádného introverta :-)
 
18. 1. 2017
Daniel Thaisz
dan@thaisz.net
 

Mám zájem o kurz Rétorika nejen pro introverty v Praze

Vyplňte prosím níže uvedené údaje:
200000082-a960caa579/50000000.jpg

Storno podmínky

Zaplacením ceny kurzu se na něj závazně přihlašujete. Pokud se kurzu nemůžete zúčastnit a dáte mi to vědět alespoň 5 dní předem, bude vám kurzovné vráceno v plné výši. Pokud se z kurzu odhlásíte 3-4 dny předem, bude vám vráceno 50 % kurzovného. Pokus se z kurzu odhlásíte 2 dny, 1 den předem nebo v den jeho konání nebo pokud se vůbec neodhlásíte a na kurz nepřijdete, kurzovné vám nevracím.

Reference

Dobrý kurz hlavně pro začátečníky. Příjemná, komorní atmosféra, přátelské prostředí, plynulý průběh. Kurz je z poloviny tvořen praktickými cvičeními a možností vyzkoušet si vlastní krátkou presentaci se zpětnou vazbou. Celkově hodnotím kurz kladně, mohu doporučit. Dobrá lektorka se vstřícným, lidským přístupem.
19. 11. 2016
Jiří Vrubel
jvrubel@seznam.cz 
 
Kurz Rétorika nejen pro introverty byl pro mne velmi přínosný. Nejenže mi napověděl, jak zvládnout některá úskalí při prezentacích, ale ukázal mi i netušené. Že by mne to, čeho se tak obávám, mohlo i bavit! Děkuji moc.
19. 11. 2016
Martina Hejátková
martinagrepl@seznam.cz
 
Pro kurz byl vybrán útulný prostor, kde byla radost pracovat. Na úvod trochu zazlobila technika, ale vše jste zvládla a vynahradila časovou prodlevu na konci kurzu. Bylo fajn, že kurz byl v menší skupince, kde jste se mohla věnovat každému účastníkovi osobně. Úvodní bod programu byl zvolen dobře. Bylo fajn, že jste se představila nejen jménem, ale sdělila nám i něco o sobě. Ocenil jsem, že kurz proběhl nejen v teoretické rovině, ale i v praktické rovině. Vyzkoušeli jsme si dechová, artikulační a prezentační cvičení. Velmi jsem ocenil, že byla vybrána i videa, nad kterými účastníci krátce diskutovali. Mluvila jste vždy k věci a konkrétně, což není u všech přednášejících zvykem. Kurz hodnotím velice kladně, jen byla trochu vyšší cena zápisného. Učebna, čas i den (sobota) kurzu byl také zvolen velmi vhodně.
19. 11. 2016 
Vítěslav Ryzí
VRyzi@seznam.cz
 
Průběh kurzu hodnotím kladně. V úvodu jsme se v několika bodech dozvěděli, co nás čeká, čemu se budeme věnovat. Byly střídány aktivity psavé s praktickými cvičeními. Na závěr jsme prezentovali individuálně vybrané téma, což považuji za velice přínosné. Samotným prožitkem jsem se nastartovala k dalším platným pokusům. Nízký počet účastníků skýtá bezpečnou atmosféru a možnost se více otevřít danému tématu.
Hanka jako lektorka se mi velmi líbila. Jako pravá introvertka umí předávat postupnými kroky umění rétoriky ostatním introvertům. Velkou výzvou pro mě bylo zjištění, že to jde a že prezentace introvertů může být velice zdařilá, obsahově plná a hluboká.
19. 11. 2016
Michaela Adamová
michaela.misa@seznam.cz
 
V rámci 4hodinového kurzu maximální využití času. Pomohlo mi to, i když trénovat už musím sám. Děkuji. 
Velmi milá a příjemná a přitom profesionální.
2. 4. 2016
Michal Kopecký
michalkopeccky@gmail.com