Kurzy rétoriky a prezentačních dovedností v Brně

Rétorika nejen pro introverty

Čeká vás prezentace nebo veřejné vystoupení a máte obavy, že se nebudete cítit ve své kůži? Bojíte se, že to dopadne špatně? Nebojte se víc, než je nezbytně nutné. A víte, že jako introvert můžete být lepší než extrovert, který takové věci moc neřeší? Stačí zvolit vhodný přístup sám k sobě a vědomě se připravovat trochu jinak než extroverti. Něco vám k tomu z vlastní zkušenosti mohu říci. Pomohu vám cítit se při veřejném mluvení lépe. A hlavně vám ukážu, jak si můžete pomoci sami.

 

Program kurzu

 

1. Síla a jedinečnost introvertů. Co mohou druhým nabídnout?

2. Jak prezentovat a nezničit se? Dobrá příprava zahrnuje i péči o sebe.

3. Neverbální komunikace. Přecvičovat, či nepřecvičovat introvertní projevy?

4. Hlasová technika. Dechová, hlasová a artikulační cvičení.

5. Trocha češtiny a stylistiky nikoho nezabije.

6. Krátké samostatné prezentace účastníků kurzu. Jejich strukturované hodnocení a individuální doporučení.

 

Termíny a místa konání kurzu

     

So 24. 2. 2018, 10-14 hod., Impact HUB Brno, Cyrilská 7         

           

Místo a termín kurzu mohu také přizpůsobit vašim potřebám, kontaktujte mě, určitě se domluvíme:-) Pokud máte zájem zúčastnit se kurzu Rétorika nejen pro introverty v Praze, vyplňte prosím formulář ve spodní části této stránky. Děkuji:-)

 

Cena kurzu

1000 Kč - při bezhotovostní platbě předem - viz online platba

Kurzy, které jsou pořádané prostřednictvím www.naucmese.cz (což je tento případ:-), zaplaťte prosím v jejich systému. Stránky vás na platbu samy navedou.

 


Reference

Kvalitně připravený kurz a dobře vyvážený. Začátek teorie a pak hurá na praxi. Vážím si hlavně feedbacku který jsem dostal na konci kurzu k tříminutové prezentaci.
11. 12. 2017
Adam Martinik
a.martinik@gmail.com
 
Velice přijemný a přínosný kurz. Ať už informacemi, které nám sdělila paní lektorka, tak praktickými cvičeními, tak zpětnou vazbou, kterou poskytli ostatní účastníci.
Lektorka ví, o čem hovoří. Informace umí podat přijemnou a srozumitelnou formou.
11. 12. 2017
Ondřej Kalendovský
okalendovsky@atlas.cz
 
Na kurzu jsem ocenila především jeho poměrně velkou praktickou část a osobní zpětnou vazbu. Hanka je příjemná, profesionální, kompetentní.
9. 10. 2017
Lenka Řiháková
lennyparollo@gmail.com
 
Z vaší strany bylo odpoledne maximálně připravené a promyšlené. Uvědomila jsem si věci, které mi pomůžou jít novou cestou při prezentaci svého sdílení, hlavně neztrácet oční kontakt s publikem, i když chvílemi přemýšlím a dívám se do neznáma.
9. 10. 2017
Erika Žídková
erika.zidkova@o2active.cz
 
Viac sa mi páčila druhá polovica kurzu, kde sme sa venovali každému jednotlivcovi. Prvá polovica bola viac teoretická alebo teda diskusia o nejakých tipoch samozrejme tiež prínosné. Mňa osobne trochu nudili dychové cvičenia. Prišli mi príliš dlhé a veľa som si z nich neodniesla. Inak zvyšok super.
Veľmi príjemná pani lektorka a skúsená v obore. Poskytuje konštruktívny feedback každému účastníkovi, čo veľmi oceňujem.
9. 10. 2017
Katarína Hrabovská
katarina.hrabovska1992@gmail.com
 
 
Dobrý večer, chcem sa Vám poďakovať za kurz, ktorý som absolvovala minulý piatok v Brne. Pre mňa bol kurz hodne podnetný, veľa mi dalo Vaše hodnotenie po pokuse o prejav a aj spätná väzba od ostatných účastníkov kurzu bola pre mňa dosť poučná. Bolo zaujímavé pozorovať, že sme mali sami na seba v roli prednášajúceho kritickejší pohľad, ako mali na nás ľudia, ktorým bol prejav venovaný. Ja som bola s kurzom úplne spokojná, ešte som niečo také neabsolvovala. Ďakujem Vám, ostávam so srdečným pozdravom a teším sa na Vaše nové videá a aktivity.  
 
18. 1. 2017
Adriana z Bratislavy
adrisa1@azet.sk
 
 
Kurz předčil má očekávání. Komorní, přátelská atmosféra a důraz na praxi. Maximálně využité 4 hodiny. Lektorka je ryzí profesionál. Líbil se mi empatický přístup. Nevyděsí žádného introverta :-)
 
18. 1. 2017
Daniel Thaisz
dan@thaisz.net
 
Průběh kurzu hodnotím kladně. V úvodu jsme se v několika bodech dozvěděli, co nás čeká, čemu se budeme věnovat. Byly střídány aktivity psavé s praktickými cvičeními. Na závěr jsme prezentovali individuálně vybrané téma, což považuji za velice přínosné. Samotným prožitkem jsem se nastartovala k dalším platným pokusům. Nízký počet účastníků skýtá bezpečnou atmosféru a možnost se více otevřít danému tématu.
Hanka jako lektorka se mi velmi líbila. Jako pravá introvertka umí předávat postupnými kroky umění rétoriky ostatním introvertům. Velkou výzvou pro mě bylo zjištění, že to jde a že prezentace introvertů může být velice zdařilá, obsahově plná a hluboká.
19. 11. 2016
Michaela Adamová
michaela.misa@seznam.cz
 
V rámci 4hodinového kurzu maximální využití času. Pomohlo mi to, i když trénovat už musím sám. Děkuji. 
Velmi milá a příjemná a přitom profesionální.
2. 4. 2016
Michal Kopecký
michalkopeccky@gmail.com
 

Mám zájem o kurz Rétorika nejen pro introverty v Praze

Vyplňte prosím níže uvedené údaje:
Kontakt

Mgr. Hana Borovská, Ph.D.

Vychodilova 14
Brno-Žabovřesky
616 00


tel. 739 86 13 97

IČ: 01863452Storno podmínky

Zaplacením ceny kurzu se na něj závazně přihlašujete. Pokud se kurzu nemůžete zúčastnit a dáte mi to vědět alespoň 5 dní předem, bude vám kurzovné vráceno v plné výši. Pokud se z kurzu odhlásíte 3-4 dny předem, bude vám vráceno 50 % kurzovného. Pokus se z kurzu odhlásíte 2 dny, 1 den předem nebo v den jeho konání nebo pokud se vůbec neodhlásíte a na kurz nepřijdete, kurzovné vám nevracím.

Reference

Dobrý kurz hlavně pro začátečníky. Příjemná, komorní atmosféra, přátelské prostředí, plynulý průběh. Kurz je z poloviny tvořen praktickými cvičeními a možností vyzkoušet si vlastní krátkou presentaci se zpětnou vazbou. Celkově hodnotím kurz kladně, mohu doporučit. Dobrá lektorka se vstřícným, lidským přístupem.
19. 11. 2016
Jiří Vrubel
jvrubel@seznam.cz
 
Kurz Rétorika nejen pro introverty byl pro mne velmi přínosný. Nejenže mi napověděl, jak zvládnout některá úskalí při prezentacích, ale ukázal mi i netušené. Že by mne to, čeho se tak obávám, mohlo i bavit! Děkuji moc.
19. 11. 2016
Martina Hejátková
martinagrepl@seznam.cz
 
Pro kurz byl vybrán útulný prostor, kde byla radost pracovat. Na úvod trochu zazlobila technika, ale vše jste zvládla a vynahradila časovou prodlevu na konci kurzu. Bylo fajn, že kurz byl v menší skupince, kde jste se mohla věnovat každému účastníkovi osobně. Úvodní bod programu byl zvolen dobře. Bylo fajn, že jste se představila nejen jménem, ale sdělila nám i něco o sobě. Ocenil jsem, že kurz proběhl nejen v teoretické rovině, ale i v praktické rovině. Vyzkoušeli jsme si dechová, artikulační a prezentační cvičení. Velmi jsem ocenil, že byla vybrána i videa, nad kterými účastníci krátce diskutovali. Mluvila jste vždy k věci a konkrétně, což není u všech přednášejících zvykem. Kurz hodnotím velice kladně, jen byla trochu vyšší cena zápisného. Učebna, čas i den (sobota) kurzu byl také zvolen velmi vhodně.
19. 11. 2016 
Vítěslav Ryzí
VRyzi@seznam.cz