Reklama na Google AdWords a Skliku pro totální začátečníky

 

Máte vlastní web, nabízíte lidem svoje služby a potřebujete být na internetu víc vidět? Můžete zadat inzerování na internetu profesionálům a nechat je vytvořit a spravovat vaše reklamní kampaně. Pokud jste ale lakomí jako já, možná se vám nebude chtít za správu reklam platit až několik tisíc korun měsíčně. 

 

Mám pro vás dobrou zprávu: i člověk průměrně až podprůměrně zdatný v IT dovednostech je schopen sám se naučit inzerovat na Googlu (Google AdWords) a Seznamu (Sklik), a získat tak dostatek klientů. Na hodně věcí jsem postupně přišla sama metodou pokusů a omylů, další jsem si doplnila u profesionálů. Nabízím vám to nejúčinnější a nejnutnější minimum, díky kterému můžete začít sami inzerovat. Když jsem to zvládla já, vy můžete taky:-)

 

 

Pro koho je kurz určen?

 • pro podnikatele, pracující individuálně nebo formou osobního kontaktu s méně početnou klientelou
 • pro spořivé a „nízkorozpočtové“ inzerenty
 • pro líné a zaneprázdněné inzerenty, kteří chtějí rychle a jednoduše vytvořit a spravovat kampaň a nehodlají jejím laděním a analýzou trávit hodiny

Pro koho kurz není určen?

 • pro správce obřích reklamních kampaní velkých firem, kteří chtějí měřit výkon reklam a návštěvnost webů pomocí Google Analytics
 • pro mírně pokročilé nebo zdatné inzerenty, kteří se základy tvorby reklam v Google AdWords a Skliku už prokousali sami
 • pro všechny, kdo chtějí inzerovat na Youtube nebo chtějí vytvářet obsahové reklamy

 

Obsah kurzu:

 1. Základní pojmy, které potřebujete znát k vytvoření reklamní kampaně (obsahová síť, vyhledávací síť, obsahová reklama, výkonová reklama, proklik, CPC, CTR, skóre kvality, pozice reklamy, AdRank, konverze, transakce)
 2. Hierarchie a správa účtu (kampaň, reklamní sestava, klíčová slova, reklamní inzerát).
 3. Návrhy klíčových slov (volná shoda, frázová shoda, modifikovaná shoda a jejich využití).
 4. Jak napsat dobrý inzerát?
 5. Jak optimalizovat reklamní kampaň (náhled reklamy a diagnostika)?
 6. Měření výkonu kampaní.
 7. Jak používat Google AdWords editor?
 8. Sestavení vlastní reklamní kampaně a zahájení jejího ladění.

Organizace kurzu:

Kurz je rozdělen na dvě dvouhodinové části, které na sebe navazují s odstupem týdne až 14 dní. První část je zaměřená na vysvětlení základních pojmů a principů PPC reklamy na Google Adwords a Skliku. Ve druhé, praktičtější se účastníci seznámí s prostředím obou reklamních systémů a vytvoří si vlastní reklamní kampaň.

Příprava na kurz:

Před začátkem kurzu si prosím založte nový, čistý účet na Google Adwords, který neobsahuje žádné reklamní kampaně. Také si stáhněte Google Adwords editor, verzi 11. Na kurz si s sebou vezměte vlastní notebook.

Cena kurzu: 1000 Kč za oba díly

Kurzy, které jsou pořádané prostřednictvím www.naucmese.cz (což je tento případ:-), zaplaťte prosím v jejich systému. Stránky vás na platbu samy navedou.

 


Moje kvalifikace


Kontakt

Mgr. Hana Borovská, Ph.D.

Vychodilova 14
Brno-Žabovřesky
616 00


tel. 739 86 13 97

IČ: 01863452Reference

Od kurzu som dostala  presne to, čo som očakávala - úvod pre totálnych začiatočníkov a možnosť si nástroj "osahať".

Jako vylepšení by som doplnila informáciu o placení/neplacení a tiež podmienky na využitie bonusových kreditov google (zistili sme, že je potreba najprv minúť nejakú čiastku na reklamu, až potom je možné využiť bonusové kredity od google).

Školenie bolo príjemné, výklad zrozumiteľný, priestory tiež dobre zvolené.

1. 6. 2016

Veronika Modravá

veve.modrava@gmail.com

 

 


Storno podmínky

Zaplacením ceny kurzu se na něj závazně přihlašujete. Pokud se kurzu nemůžete zúčastnit a dáte mi to vědět alespoň 5 dní předem, bude vám kurzovné vráceno v plné výši. Pokud se z kurzu odhlásíte 3-4 dny předem, bude vám vráceno 50 % kurzovného. Pokus se z kurzu odhlásíte 2 dny, 1 den předem nebo v den jeho konání nebo pokud se vůbec neodhlásíte a na kurz nepřijdete, kurzovné vám nevracím.